Kariéra

To nejcennější je v lidech

KOREJZOVA LEGAL v.o.s.

Informace pro kandidáty

Své spolupracovníky si pečlivě vybíráme. Dáváme šanci talentům, třeba právě Vy jste vhodným kandidátem.

V současné době obsazujeme pozici:

Právní asistent(ka)

Náplň práce:

  • komunikace s klienty, soudy, úřady a s advokátními kancelářemi
  • vyřizování emailů a korespondence, správa datových schránek
  • kontrola soudních/úředních termínů, jejich zadávání a kontrola lhůt v systému
  • příprava a kontrola podkladů pro soudní a jiná podání
  • fakturace
  • práce v interním systému
  • zakládání a vedení spisů

Požadujeme:

  • min. SŠ s maturitou / VŠ výhodou
  • znalost práce v MS Office
  • AJ - slovem i písmem aktivně - úroveň cca B1 - B2
  • zkušenosti v administrativě/právní oblasti výhodou (ne podmínkou)
  • zájem o obor průmyslových a duševních práv vítán
  • klientský přístup
  • důslednost, organizovanost, systematičnost, smysl pro detail

Nabízíme:

  • hlavní pracovní poměr
  • dobré platové ohodnocení odpovídající schopnostem, stravenky, firemní akce
  • příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv v moderních kancelářích
  • zázemí silné a stabilní advokátní kanceláře
  • možnost dalšího vzdělávání a kariérního postupu
  • zajímavou, různorodou a odpovědnou práci

Termín nástupu: ihned

Životopisy pouze v českém jazyce zasílejte na e-mail legal@korejzova.cz. Děkujeme.

V případě dotazů nás kontaktujte